Telefon:0232 375 58 82 - Mail info@dincoglumakina.com.tr

Hakkımızda.

1984 den günümüze

Kısaca Biz

1984 yılında kurulan firmamız 2500m2 açık alan üzerine 4000m2 kapalı üretim alanı ile İzmir Kemalpaşa’da ikamet eden bünyesinde bulunan genç ve dinamik kadrosuyla günümüze kadar üretimini sürdürmektedir.Bünyesinde bulunan talaşlı imalat, kaynaklı imalat, montaj, Arge ve Kalite Kontrol departmanıyla üretimine devam etmektedir. Dinçoğlu Makina kendi bünyesinde kurduğu Arge ve Ürün geliştirme bölümüyle, Profesyonel kadrosuyla, günümüz teknolojisini yakından takip ederek, otomotiv, plastik, demir çelik, ambalaj, gıda, çimento, inşaat ve seramik sektörlerine yönelik kalıp, aparat, fikstür, makina yedek parça, özel makinalar ve ağır sanayiye yönelik makine imalatı yapılmaktadır.

Bünyesinde bulunan özel cnc ve üniversal takım tezgahlarıyla beraber artan talepleri karşılamak için 24 saat kesintisiz çalışma ve sorunsuz parça üretimi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Makina imalat sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sununlan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır. Dinçoğlu Makina, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

”Kalitede Süreklilik”, ”Uygun Fiyat”, ”Karşılıklı Güven” ve ‘‘Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir. Dinçoğlu Makina, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklik aşamlarından başlayıp ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak bir dünya markası olma yolunda ilerlemekteyiz.

Faliyet Alanları

Talaşlı İmalat 100%
Kaynaklı İmalat 100%
Montaj 100%

Diğer Faliyet Alanları

  • Alıcıya özel makinenin tasarımı, analizi, projelendirmesi ve imalatı
  • İthal edilmesi planlanan makinelerin, ar-ge çalışmasıyla, alıcıya uygun özelliklerde eklenerek, yurtiçi imkanlar ile yeniden tasarımı , analizi, projelendirilmesi ve imalatı
  • Kısmen veya tamamen projelendirilmiş bir makine ve mekanizmanın projesinin geliştirilmesi ve imalatı
  • Mevcut bir ürünün / makinenin tersine mühendislik çalışmaları ile projelendirilmesi ve imalatı
  • Üretim yapan mevcut makine veya tesisin iyileştirilmesi, metod mühendisliği hizmeti
  • Prototip, alıcıya özel mekanizmalar ve endüstriyel ürünlerin tasarımı ve imalatı
Back to Top